ساخت وبلاگ گیربکس اتوماتیک دیجی بروز کاور موبایل نمونه سوال امتحانی گت موب خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
بهترین روش ساخت بک لینک

آموزش قانون جذب

محل درج آگهی و تبلیغات
نوشته شده در تاريخ يکشنبه 19 بهمن 1399 توسط محمد

14 نوع بک لینک: خوب ، بد و بهترین
به دست آوردن بک لینک ، بخشی اساسی از یک طرح موثر سئو است. پیوندها به موتورهای جستجو می گویند که سایتی شناخته شده ، مورد اعتماد و بنابراین شایسته جایگاه برتر در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) است. اما فقط تعداد بک لینک ها نیست که موتورهای جستجو را به خود جلب می کند. این نیز انواع بک لینک است.

بسته به نوع پیوند ، بک لینک ها دارای تأثیرات متفاوتی بر رتبه بندی موتور جستجو و نتایج حاصل از به دست آوردن آنها هستند. در ادامه این پست انواع مختلف بک لینک بررسی می شود ، ارزش آنها توضیح داده می شود و نکاتی در مورد چگونگی دستیابی به با ارزش ترین و موثرترین بک لینک ها ارائه می شود.

3 عاملی که بر ارزش پیوند تأثیر می گذارند
قبل از بررسی لیستی کامل از انواع بک لینک ، مهم است که بدانید چه چیزی پیوند را با ارزش می کند. همانطور که در بالا ذکر شد ، بک لینک ها همه برابر نیستند. فاکتورهای مختلفی وجود دارد که می تواند بک لینک دهی را با ارزش تر از بقیه انجام دهد و همچنین مواردی وجود دارد که پیوند را برای سئو بسیار بد می کند.

3 عامل اصلی که روی مقدار پیوند تأثیر می گذارند شامل موارد زیر است:

1. مرجع سایت پیوند دهنده
با ارزش ترین انواع بک لینک از وب سایت های با کیفیت حاصل می شود. پیوندهای سایت هایی که به عنوان منابع معتبر برتر شناخته می شوند ، سیگنال های مثبت بیشتری نسبت به پیوندهای سایت های کم کیفیت و کمتر شناخته شده به موتورهای جستجو ارسال می کنند.

با ارزش ترین انواع بک لینک از وب سایت های با کیفیت حاصل می شود. به TWEET کلیک کنید
برای تعیین اقتدار یک سایت (و مقدار پیوند) ، به الکسای سایت سایت پیوند دهنده نگاه کنید. هرچه رتبه الکسای سایت لینک دهنده (به عنوان مثال پایین تر) بهتر باشد ، پیوند برای سئو بهتر است. سایت های دارای رتبه الکسا پایین معتبرتر از سایت های دارای رتبه الکسای بالا هستند. با استفاده از ابزار Alexa's Site Overview می توانید Alexa Rank سایت را بررسی کنید.

انواع معتبر بک لینک

برای خرید و فروش بک لینک وارد این سایت شوید

2. Follow در مقابل No Follow Status را انجام دهید
وقتی ناشری پیوندی را به وب سایت خود اضافه می کند ، می تواند با استفاده از کد HTML پیوند را به صورت "دنبال کردن" یا "بدون دنبال کردن" تنظیم کند.

پیوندها را دنبال کنید به موتورهای جستجو توجه می کنید که به پیوندها توجه کرده و ارزش SEO را بدهند.
بدون پیوندهای پیگیری ، به موتورهای جستجو گفته می شود که پیوندها را نادیده بگیرند و ارزش SEO کمتری به آنها بدهند.
از آنجا که پیوندهای دنبال کننده سیگنال های بهتری را به موتورهای جستجو می فرستند ، ارزش آن ها از عدم پیوند پیگیری است. شما می خواهید پیوندهای سایت شما به صورت زیر کدگذاری شود. با این حال ، پیوند بدون پیگیری هنوز هم می تواند بازدیدکننده داشته باشد به وب سایت شما.

از آنجا که پیوندهای دنبال کننده سیگنال های بهتری را به موتورهای جستجو می فرستند ، از هیچ پیوندهای فالوئی ارزش بیشتری دارند.
برای اینکه بدانید پیوند دنبال کننده است یا دنبال نمی کند ، می توانید از افزونه NoFollow Simple Chrome استفاده کنید تا کد پیوند را به راحتی بررسی کنید.

پسوند لینک ها را دنبال کنید
Google و آرم Google علامت های تجاری ثبت شده Google LLC هستند که با اجازه استفاده می شوند.
3. محل پیوند در سایت
وب سایت ها در بخشهایی تنظیم می شوند و ممکن است تحت تأثیر بخشی که در آن پیوند خورده است ، چقدر ارزش پیوند را دارد.

با ارزش ترین پیوندها در محتوای اصلی سایت قرار گرفته است. پیوندها ممکن است وقتی از موتورهای جستجو در هدر ، پاورقی یا نوار کناری صفحه ظاهر می شوند ، همان مقدار را دریافت نکنند. هنگامی که به دنبال ایجاد بک لینک با کیفیت بالا هستید ، این یک عامل مهم است که باید به خاطر بسپارید. به دنبال ایجاد پیوندهایی باشید که در محتوای اصلی سایت قرار گیرند.

بهترین انواع بک لینک
اکنون که دانستید چه چیزی بک لینک را ارزشمند می کند ، بیایید لیستی از بهترین بک لینک ها را برای سئو جستجو کنیم. همانطور که یاد می گیرید چگونه بک لینک ایجاد کنید ، اینها استراتژی هایی هستند که بهترین نتایج SEO را در طولانی مدت ارائه می دهند.

بک لینک تحریریه
بهترین انواع پیوندها در جستجوگرها از ذکر تحریریه ناشی می شود. ذکر سرمقاله هنگامی است که وب سایت دیگری در بخشی از محتوای با کیفیت به وب سایت شما مراجعه کرده و به آن پیوند می زند. یک بک لینک سرمقاله ممکن است به صورت زیر باشد:

استناد به شخصی از شرکت شما یا چیزی از محتوای شما به عنوان منبع اطلاعات
مراجعه به وب سایت خود به عنوان منبعی برای اطلاعات بیشتر
با استناد به وب سایت خود به عنوان سازنده اینفوگرافیک
ازجمله وب سایت یا محتوای خود در جمع بندی پیوندها
مصاحبه با شخصی که با وب سایت شما مرتبط است
بهترین انواع پیوندها در جستجوگرها از ذکر تحریریه ناشی می شود. به TWEET کلیک کنید
نحوه دریافت بک لینک تحریریه:

یک بازاریابی محتوای قوی ایجاد کنید
محتوایی با کیفیت و همیشه سبز ایجاد کنید که به عنوان یک منبع اصلی باشد.
محتوای قابل اشتراک گذاری ایجاد کنید که سایت های دیگر می خواهند درباره آن صحبت کنند.
محتوایی را منتشر کنید که وب سایت و نام تجاری شما را به عنوان یک رهبر فکری در صنعت خود نشان می دهد تا سایر سایت ها بخواهند از شما استناد ، منبع و مصاحبه کنند.
برای یافتن کلمات کلیدی و موضوعات مشهوری که هنوز در مورد آنها ننوشته اید ، از ماتریس کلید واژه رقبا Alexa استفاده کنید. برای یافتن موضوعات پرطرفدار که می توانید درباره آنها در وب سایت خود بنویسید ، محبوبیت کلمات کلیدی را در نظر بگیرید.

کلمات کلیدی برای محتوای مناسب پیوند پیدا کنید

پیوندهای وبلاگ نویسی مهمان
ارسال مهمان روش دیگری برای به دست آوردن بک لینک با ارزش است. وقتی پست مهمان را به وب سایتی ارسال می کنید ، غالباً مجاز به درج مطالب خود در زمینه سرمقاله هستید. این نوع بک لینک ها راهی مطمئن برای ایجاد اعتماد و اقتدار هستند

https://blog.alexa.com/types-of-backlinks/


.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک | قدرت : راحت بلاگ